APIE MUS

Sveiki atvykę į FORD SPECAI - pogarantinį Ford automobilių aptarnavimo centrą Vilniuje! Mūsų specializacija - Ford markės automobilių remontas bei priežiūra. Mes esame patyrę, aukštos kvalifikacijos meistrai, puikiai išmanantys visas Ford automobilio subtilybes ir turintys patirties remontuojant ir prižiūrint šios markės automobilius. Esame įsitikinę, kad teigiama klientų patirtis su mūsų servisu yra svarbiausia, todėl savo darbus stengiamės atlikti profesionaliai.


Mūsų tikslas yra suteikti aukšto lygio paslaugas. FORD SPECAI meistrų komandą atitinka aukštus darbo kokybės standartus tam, kad Jūsų automobilis būtų patikėtas tik geriausiems meistrams - profesionalams.


Pas mus rasite visą reikiamą modernią įrangą, kuri naudojama atliekant automobilio remonto darbus. Naudojame originalias, patikimas, kokybiškas analogų dalis, kad Jūsų automobilis būtų sutvarkytas deramai ir veiktų sklandžiai. Taip pat visos mūsų siūlomų paslaugų kainos yra prieinamos ir konkurencingos.


Mūsų aptarnavimo centras yra patogioje Vilniaus lokacijoje, todėl esame lengvai pasiekiami Jūsų automobilio priežiūros ir remonto darbams.


Jums reikia kokybiškų remonto ar priežiūros paslaugų? 

FORD SPECAI yra puikus pasirinkimas! Mes esame pasirengę padėti išspręsti bet kokius Jūsų automobilio techninius klausimus ir pagerinti automobilio tinkamą veikimą.


Jei turite klausimų, nebijokite ir drąsiai kreipkitės į mus! Mes visada pasirengę padėti ir atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Ačiū, kad pasirinkote FORD SPECAI!


Kodėl būtent FORD SPECAI servisas?

  • Didelė patirtis. Turime sukaupę didelę patirtį Ford automobilio remonte, todėl galime pasiūlyti Jums aukščiausios lygio paslaugas. Mes puikiai išmanome Ford automobilių sistemas. Mumis pasitiki.

  • Kvalifikuoti meistrai. Mūsų komanda susideda iš aukštos kvalifikacijos ir didelės kompetencijos meistrų komandos. Tinkamas žinių bagažas leidžia puikiai atlikti remonto darbus susijusias su Jūsų Ford automobiliu. 

  • Konkurencinga kaina. Mūsų kainų skaidrumas ir aiški kainodara visuomet atitinka klientų lūkesčius, jų nenuvilia, o kartais ir pranoksta. Mes stengiamės orientuotis ne tik į kokybę bet ir į kainų prieinamumą kiekvienam klientui.

  • Greitas aptarnavimas. Mes suprantame, kad kiekvienam klientui laikas yra svarbus, todėl stengiamės užtikrinti, kad Jūsų Ford automobilis būtų suremontuotas kuo greičiau, bet nedarant išlygų darbų kokybei. Dirbame efektyviai ir stengiamės sumažinti laiko sąnaudas, kad Jūs galėtumėte kuo greičiau grįžti į savo įprastą gyvenimo ritmą.

  • Dėmesys detalėms. Mūsų įranga ir technologijos nuolat atnaujinamos, kad būtų galima užtikrinti, tinkamą automobilio remontą, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Mes taip pat didelį dėmesį skiriame ir smulkioms detalėms.

 

Registracija
Internetu arba +37066196197